Proste zasady!

Jak działa Karta

Osoby, które wykupiły kartę w programie rabatowym „Karta Na Plus - Kraków 2017” są zobowiązane do zaakceptowania i przestrzegania niniejszego regulaminu i zasad korzystania z karty „Karta Na Plus - Kraków 2017”. „Karta Na Plus - Kraków 2017” jest kartą rabatową upoważniającą do otrzymywania promocji i zniżek od regularnych cen u jej Partnerów wymienionych w katalogu i/lub na stronie internetowej kartanaplus.pl (lub w aplikacji mobilnej). Partnerzy mają obowiązek respektowania „Karta Na Plus - Kraków 2017” i udzielania promocji, jakie zostały opisane w ich ofercie. Ponieważ w trakcie roku oferta w wyjątkowych okolicznościach i nielicznych przypadkach może ulec zmianom aktualne i obowiązujące promocje znajdują się na stronie kartanaplus.pl. Należy starannie czytać i zapoznawać się z dokładnymi warunkami poszczególnych promocji. Rabat może być ograniczony do kwoty, czasu i miejsca określonego w ofercie dla danego punktu. „Karta Na Plus - Kraków 2017” jest kartą na okaziciela – może ją wykorzystywać cała rodzina lub kilkoro przyjaciół. „Karta Na Plus - Kraków 2017” nie jest kartą imienną. „Karta Na Plus - Kraków 2017” nie wymaga rejestracji, zakupów grupowych, opłacania abonamentu. Korzystanie z programu wiąże się z jednorazową opłatą - zakupem „Karta Na Plus - Kraków 2017”. Program rabatowy „Karta Na Plus - Kraków 2017” jest ważny od 2.1.2017 r. do 30.12.2017.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie o działanie karty.

Zobacz!

Karta rabatowa „Karta Na Plus - Kraków 2017” może być używana codziennie w punktach handlowych i usługowych biorących udział w programie rabatowym „Karta Na Plus - Kraków 2017”. Wyjątkowi użycia Karty Na Plus podlegają następujące święta (w te dni karta może nie być respektowana:

1 stycznia, 6 stycznia, 27 i 28 marca, 1 maja, 3 maja, 26 maja, 15 sierpnia, 1 listopada, 11 listopada, 25 i 26 grudnia, 31 grudnia.

Należy zaprezentować „Kartę Na Plus - Kraków 2017” przy składaniu zamówienia, aby można było skorzystać z promocji. Prosimy również o przedstawienie „Karta Na Plus - Kraków 2017” przy proszeniu o rachunek w celu uzyskania należnego rabatu. Z „Karty Na Plus - Kraków 2017” maksymalnie może korzystać 6 osób przy jednym stole (jednym rachunku). Tylko jeden rachunek na jeden stolik – osobne rachunki są zabronione.

2 osoby mogą otrzymać tylko jedno danie za 1 zł, muszą posiadać przynajmniej jedną „Karta Na Plus - Kraków 2017”. 4 osoby mogą otrzymać tylko dwa dania za 1 zł, muszą posiadać przynajmniej dwie „Karta Na Plus - Kraków 2017”. 6 osób może otrzymać tylko 3 dania za 1 zł, muszą posiadać przynajmniej trzy „Karta Na Plus - Kraków 2017”. Oferta drugie danie za 1 zł nie może być łączona z żadną inna promocją. Przy opcji upustu procentowego (w ofercie pierwsza wizyta) właściciel „Karta Na Plus - Kraków 2016” otrzyma upust procentowy od całości rachunku.

W większości przypadków menu w restauracji określa, co jest składnikiem dania głównego, a co dodatkiem do dania głównego. Wszystkie dodatki, które nie są częścią dania głównego są płatne dodatkowo. Wszystkie alkohole, napoje i desery są zawsze płatne, chyba że w ogłoszeniu danej restauracji jest to określone inaczej. Kupując dwa lub więcej dania główne z menu restauracji Restaurator uwzględni rabat na mniej kosztownym daniu i jego cena wyniesie 1 zł. Rabat może być ograniczony, co do kwoty, pory dnia lub tygodnia. Posiadacz karty i osoba towarzysząca mają wybór wszystkich dań głównych z menu restauracji. Nie ma ograniczeń, co do wyboru dania głównego, chyba że są one określone na stronie z ogłoszeniem danej restauracji. Świeże owoce morza, inne potrawy sezonowe, oferty na wynos i menu dziecięce są wyłączone z promocji „Karta Na Plus - Kraków 2017”, chyba że w ogłoszeniu danej restauracji jest to określone inaczej.

Restaurator uwzględni procentowy rabat od całości zamówienia. Upust procentowy nie może być łączony z ofertą drugie danie za 1 zł (lub inną ofertą wynikająca z treści promocji pierwszej wizyty) lub jakąkolwiek inną promocją. Z rabatu procentowego może jednorazowo na jedną kartę skorzystać max. 6 osób (chyba że w ogłoszeniu danej restauracji jest to określone inaczej). Rabaty nie sumują się.

Koniecznie zaprezentuj „Karta Na Plus - Kraków 2017” przed rozpoczęciem usługi lub przed wybiciem transakcji na kasie fiskalnej, aby uniknąć konieczności jej anulowania. Pamiętaj, że niektóre z usług wymagają wcześniejszej rezerwacji. Wyprzedaże i inne promocje są zawsze wyłączone i nie można ich łączyć z rabatami i upustami, do których upoważnia „Karta Na Plus - Kraków 2017”, chyba że określone jest to inaczej w ogłoszeniach tych firm.

Jedna lub dwie osoby mogą otrzymać tylko jedną usługę, produkt za 1 zł, muszą posiadać przynajmniej jedną „Karta Na Plus - Kraków 2017”. Oferta „…za 1 zł” nie może być łączona z żadną inna promocją. Przy opcji upustu procentowego (w ofercie pierwsza wizyta) właściciel „Karta Na Plus - Kraków 2017” otrzyma upust procentowy od całości rachunku. Produkty lub usługi związane z promocją pierwsza wizyta muszą zostać wykorzystane lub zakupione w tym samym momencie, chyba że Partner postanowi inaczej.

Podczas usługi lub dokonywania zakupów zostanie uwzględniony procentowy rabat od całości rachunków (mogą pojawić się wyjątki od tej zasady opisane każdorazowo w ofercie konkretnego Partnera). Upust procentowy nie może być łączony z inną ofertą wynikająca z treści promocji pierwszej wizyty lub jakąkolwiek inną promocją. Rabaty nie sumują się.

Rabaty nie łączą się, produkty objęte innymi promocjami nie podlegają zniżkom z Kartą Na Plus. Aby w pełni korzystać z przywilejów „Karta Na Plus - Kraków 2017” dokładnie czytaj ogłoszenia poszczególnych firm, zapoznaj się z ofertą i jej ograniczeniami. W przypadku odmowy uhonorowania karty w firmie naszego Partnera, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą firmą - Wydawcą „Karta Na Plus - Kraków 2017”. Ani wydawca karty, ani firmy biorące udział w programie nie są dpowiedzialne za zniszczone lub zagubione, skradzione „Karta Na Plus - Kraków 2017”.

Nie można wymienić „Karta Na Plus - Kraków 2017” bezpłatnie. Wydawca karty „Karta Na Plus - Kraków 2017” rezerwuje sobie prawo do anulowania karty każdemu, kto nadużywa przywilejów karty i nie przestrzega regulaminu i warunków korzystania z karty. Wydawca „Karta Na Plus - Kraków 2017” nie ponosi odpowiedzialności za niemożność skorzystania z oferty danego Partnera, jeżeli brak jest wolnych miejsc, terminów rezerwacji, asortyment został wyczerpany, dana usługa nie jest już oferowana, profil działalności danego punktu uległ zmianie, dany punkt został zlikwidowany. Wydawca „Karta Na Plus - Kraków 2017” nie ponosi odpowiedzialności za działania jego Partnerów niezgodne z proponowanymi przez nich warunkami promocji. Jakakolwiek ingerencja w powłokę kontrolną kończy się automatycznym unieważnieniem Karty Na Plus.

Karta poprawnie skasowana - ważna

Karta źle skasowana - nieważna.

Regulamin Karty

Regulamin KNP zawiera niezbędne informacje potrzebne do korzystania z karty. Wygodna forma umożliwia druk lub podgląd offline na telefonie lub innym urządzeniu.

Pobierz

Regulamin Cookies

Regulamin przedstawia politykę prywatności związaną z zastosowaniem plików typu cookies (ciasteczek) w serwisie kartanaplus.pl i sklepkartanaplus.pl.

Pobierz


Zamów własną Kartę Na Plus
i korzystaj ze wszystkich zniżek.

Kartę może zamówić każdy. Jednorazowa opłata za wszystkie oferty. Promocje do wykorzystania bez ograniczeń przez cały 2017 rok.

Kup Kartę!

Chcesz wiedzieć o nowych ofertach?


Zapisz się do newslettera. Prześlemy Ci informacje o dodatkowych zniżkach!

  • Dołącz do nas na Facebook'u!

Wydawnictwo Marketingowe
Karta Na Plus

Email: serwis@kartanaplus.pl
Telefon: +48 888 116 820
Kup kartę: www.sklep.kartanaplus.pl