Degustacje WINOMAN Partner - Karta Na Plus | Kraków Zniżki Promocje Restauracje - Restauracja Kraków

Zyskujesz 40 zł złotych!

Degustacje WINOMAN

Degustacje WINOMAN

Restauracja i Winiarnia „Winoman” to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na mapie Krakowa. Jej usytuowanie w samym sercu Starego Miasta sprawia, że jest idealnym miejscem do odpoczynkupo pracy, czy podczas zwiedzania zakamarków miasta, a także miejscem intymnych spotkań przyjaciół czy kameralnych uroczystości rodzinnych. Przechodząc ulicą Bracką, z miejskiego zgiełku trafiamy wprost do niewielkiego, lecz uroczego lokalu schowanego w podworcuzabytkowej kamienicy. Kryje się tu takżezaciszny, tajemniczy ogródek, w którym czas na chwilę się zatrzymuje.

Lokal przy ulicy Brackiej 15 to idealne miejsce dla koneserów win. Na półkach można znaleźć ponad sto etykiet win z całego świata, które sami importujemy. Wszystkich winiarzy znamy osobiście, a każde wino jest przez nas degustowane przed wprowadzeniem do oferty. Taką możliwość mają także nasi goście. Niemal każde wino serwujemy na kieliszki, co daje możliwość poznania trunków pochodzących z wielu krajów i regionów podczas jednego wieczoru. Ta sama oferta win dostępna jest w sprzedaży detalicznej, bowiem lokal pełni także rolę winoteki. A ceny naprawdę kuszą.

Naszym zdaniem wino to nieodłączny towarzysz dobrej strawy i to jest jego najważniejsza rola. A kuchnia wykorzystująca wino jest nie tylko smakowita, ale i zdrowa. Dlatego „Winoman” to miejsce gdzie można raczyć się dobrym winem, ale także potrawami przygotowywanymi z pasją przez naszych szefów kuchni. Koncentrujemy się na kuchni bazującej na świeżych, lokalnych produktach, dopasowanych do specyfiki oferowanych win.

Wszystkich gości zapraszamy również do uczestnictwa w komentowanych degustacjach tematycznych, które cyklicznie odbywają się w naszym lokalu. Podczas takich degustacyjnych spotkań można skosztować wielu win, poznać historię ich powstania, miejsca, które zrodziły grona i zrozumieć filozofię pracy winiarzy. Degustowanym winom towarzyszą specjalnie dobrane potrawy, przygotowywanewyłączniena tę okazję. 


Jak tam trafić:

Adres: ul. Bracka 15, Kraków
Godziny otwarcia: zgodnie z terminarzem DEGUSTACJI
Telefon: 12-660-99-17
Kod autoryzacji: 80

www.winoman.pl
SUPER zniżka - jednorazowa
Zniżka przy pierwszej wizycie

Degustacja - druga osoba za 1 zł. Obowiązuje rezerwacja i przedpłata.

Stała zniżka
Zniżka przy każdej następnej wizycie

Upust 20% (dla max 2 osób na jedną Kartę). Obowiązuje rezerwacja i przedpłata.

Zamów kartę rabatową Karta Na Plus
teraz bez rejestracji i formalności.

Karta nie jest imienna, nie wymaga aktywacji i jest ważna do końca 2017 roku.
Karta Na Plus upoważnia do skorzystania ze wszystkich opisanych zniżek.
Opłata za kartę jest jednorazowa.

Kup Kartę!

Chcesz wiedzieć o nowych ofertach?


Zapisz się do newslettera. Prześlemy Ci informacje o dodatkowych zniżkach!

  • Dołącz do nas na Facebook'u!

Wydawnictwo Marketingowe
Karta Na Plus

Email: serwis@kartanaplus.pl
Telefon: +48 888 116 820
Kup kartę: www.sklep.kartanaplus.pl