KINOKAWIARNIA KIKA Partner - Karta Na Plus | Kraków Zniżki Promocje Restauracje - Restauracja Kraków

Zyskujesz 10 złotych!

KINOKAWIARNIA KIKA

KINOKAWIARNIA KIKA

KIKA to pierwsze studyjne kino w krakowskim Podgórzu. Wyposażone w 41 komfortowych foteli, choć kameralne, to znajdziecie Państwo tutaj wszystko co najważniejsze:
wyśmienite filmy, cykle tematyczne, spotkania autorskie, pokazy specjalne, premiery, ale również filmy, które znikły już z innych ekranów, dyskusyjny klub filmowy, pokazy dla rodziców z małymi dziećmi, pokazy dla dzieci połączone z warsztatami rozwojowymi a także specjalne spotkania dla seniorów.
A tuż za ścianą kina...
Zaprasza Państwa do siebie sympatyczna kawiarenka. Doskonałe kawy, herbaty, pyszne ciasta, wina, lane czeskie piwo Bernard oraz piwa z browarów regionalnych czekają na swoich amatorów. Przytulne wyposażone wnętrze gwarantuje chwilę wytchnienia, znakomicie nadaje się na spotkania towarzyskie oraz organizację urodzin i innych niewielkich uroczystości.

Studyjne dwu salowe kino w starym Podgórzu, niezwykłe połączenie klimatycznej kawiarni i dobrego kina.

KIKA to pierwsze studyjne kino w krakowskim Podgórzu. Wyposażone w 41 komfortowych foteli, choć kameralne, to znajdziecie Państwo tutaj wszystko co najważniejsze:wyśmienite filmy, cykle tematyczne, spotkania autorskie, pokazy specjalne, premiery, ale również filmy, które znikły już z innych ekranów, pokazy dla rodziców z małymi dziećmi, pokazy dla dzieci połączone z warsztatami rozwojowymi a także specjalne spotkania dla seniorów. A tuż za ścianą kina...

Zaprasza Państwa do siebie sympatyczna kawiarenka. Doskonałe kawy, herbaty, pyszne ciastka, słowackie wina, lane czeskie piwo Černá Hora oraz piwa z browarów regionalnych czekają na swoich amatorów. Przytulne wyposażone wnętrze gwarantuje chwilę wytchnienia, znakomicie nadaje się na spotkania towarzyskie oraz organizację urodzin i innych niewielkich uroczystości.


Jak tam trafić:

Adres: ul. Ignacego Krasickiego 18, Kraków
Godziny otwarcia: Pon. - Pt.: 10.00 - 22.00
Telefon: +48-12-296-41-52

www.kinokika.pl
Zniżka przy każdej wizycie

Bilet normalny w cenie biletu ulgowego. Max. 2 bilety na kartę.

Zamów kartę rabatową Karta Na Plus
teraz bez rejestracji i formalności.

Karta nie jest imienna, nie wymaga aktywacji i jest ważna do końca 2017 roku.
Karta Na Plus upoważnia do skorzystania ze wszystkich opisanych zniżek.
Opłata za kartę jest jednorazowa.

Kup Kartę!

Chcesz wiedzieć o nowych ofertach?


Zapisz się do newslettera. Prześlemy Ci informacje o dodatkowych zniżkach!

  • Dołącz do nas na Facebook'u!

Wydawnictwo Marketingowe
Karta Na Plus

Email: serwis@kartanaplus.pl
Telefon: +48 888 116 820
Kup kartę: www.sklep.kartanaplus.pl